Tipy a triky deskové hry Challengers! – Vyzyvatelé

Challengers_22

Stát ve vítězem největšího světového turnaje ve vlajkované není nic jednoduchého. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v karetní hře Challengers! – Vyzyvatelé postavit ten nejlepší balíček pod sluncem a vyzrát na své protivníky!

  1. Netrhejte partu! Snažte se svůj balíček držet okolo jednoho nebo dvou typů karet. Většinou se totiž v rámci své vlastní kategorie doplňují.
  2. Zbavte se amatérů! Víc karet v balíčku je fajn, ale vaše střídačka není nafukovací. Ve vhodný čas tak začněte odstraňovat základní karty, aby vám ji nezahltily. Pokud ovšem nebudete mít způsob, jak střídačku během bitvy čistit.
  3. Karty generující fanoušky zní lákavě, ale vždycky si spočítejte, kolik vám jich reálně mohou přinést. Pokud už je turnaj v pokročilé fázi, může se vám totiž víc vyplatit jít po zisku samotných trofejí.
  4. Nesázejte na náhodu! Některé karty vám umožní manipulovat s pozicemi karet ve vašem balíčku. Využijte toho pro přípravu drtivého finále nebo dalšího útoku. Pokud takovou kartu vyloží oponent, mějte se na pozoru.
  5. Síla není všechno! Samotná síla karty sice může vypadat lákavě, ale někdy je lepší posílit svůj balíček o speciální schopnosti nebo synergii v rámci jednoho typu karet.

Podobné příspěvky