Předehra: Total War: Warhammer III

Temní bohové se k nám nezadržitelně valí ze své dimenze společně s finálním dílem strategické trilogie Total War: Warhammer. Tentokrát však na svět udeří v plné síle! Žádné zapomenuté trio poskoků, ale plnokrevní démoni z vašich nejhorších nočních můr! Proti lidstvu a dalším rasám se tak vydá čtveřice frakcí s cílem udělat z říše smrtelník kůlničku na dříví.

PŘEDEHRU SI MŮŽETE PUSTIT VE VIDEU NÍŽE!

V první linii bude zaručeně bůh krve a hněvu Khorne. Jeho doména totiž doslova smrdí nenávistí a adrenalinem. Kudy jeho následovníci projdou, tam sto tahů sídlo nevyroste. Čím víc navíc pobijí nepřátel, tím větší budou mít bonusy! Proměnit svět v hořící ruinu tak bude vaší hlavní náplní práce a ne pouhý koníček, jako v případě jeho tří konkurentů!

Říká se, že po válce přichází mor a pán rozkladu, nemocí a znovuzrození Nurgle je na pandemie expert! Jeho následovníci jsou prolezlí chorobami všeho druhu a ve svým kotlích umí připravit rýmičku na míru každé situaci! Mory jim navíc na rozdíl od jejich obětí naopak poskytují bonusy… Takže vlastně taková klasická farmaceutická firma! Nurgleho budovy navíc rostou samy a jednotky se verbují okamžitě ze zásob!

To lord magie Tzeentch sází na daleko rafinovanější přístup. Mezi jeho hlavní trumfy patří manipulace s ostatními rasami a možnost měnit tok magických větrů. V jeho vojsku pak operují především magické bytosti s relativně nízkou odolností… To víte, mágové a jejich neochota navléknout na sebe pořádné brnění… Jenže absenci fyzické výdrže si vynahrazují ochranným energetickým polem. To je před každou bitvou plně nabité, takže náhodné zásahy ve výsledku tolik nebolí. Jakmile ovšem zkolabuje, vaše linie dlouho nevydrží. Tohle bude něco pro opravdové stratégy!

Nejmladším z temných bohů je Slaanesh. Od ostatních se přitom dost liší. Jeho vyznavači od něj totiž namísto ohně, bacilů a klamu dostávají nadpozemskou slast a potěšení! Není divu, že popularita jeho kultu raketově roste! Díky jeho atraktivitě dokáže dokonce přimět nepřátelskou frakci, aby se stala jeho vazalem bez ohledu na diplomatické vztahy! Tady je Half Life trojka, budeme kamarádi! Řady věrných šiřitele slasti tvoří démonická monstra, zmutovaní elfové i chaosem ovlivnění lidé. Jejich společným rysem je vysoká rychlost, takže si proti nim budete muset pořádně hlídat křídla!

Štítem proti armádám nesvaté čtveřice se stanou dva nové národy, i když i ty si půjdou navzájem po krku… Tohle je Warhammer, tady se válčí! Prvním zástupcem menšího zla je Kislev. Drsná země s neméně drsnou carevnou a medvědí kavalérií! Kataj má zase velkou zeď, ze které odráží démonické hordy za pomoci pušek, děl a draků! A pokud náhodou nepatříte mezi fanoušky východní kultury, pořád ještě můžete sáhnout po standartách Ogřího království sežrat protivníky toho, kdo nabídne nejvíc!

Těšit se přitom můžete nejen na nové rasy! Do hry přibude nová mapa… umělá inteligence bude zase o něco méně umělá… a třešinkou na dortu budou kompletně přepracované obléhací bitvy, na které se obzvláště těšíme! Už se nemůžeme dočkat sedmnáctého února, kdy Total War: Warhammer trojka obsadí herní obchody! Bez debat totiž půjde o jednu z největších letošních událostí nejen pro fanoušky grand strategií!

Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Předehra: Dolmen

Na počátku našeho dobrodružství v akční hororovce Dolmen byla tvorba postavy. Výběr byl pestrý, ale nakonec jsme sáhli…
Více

Předehra: Terra Nil

Pointa hry Terra Nil je velice prostá… zachránit zničenou planetu. V demu, které je nyní dostupné zdarma ve…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME