Update-mini: Planet Zoo: Twilight Pack

Planet Zoo Twilight Pack_

Víte jak poznáte, že máte za sebou další čtvrtrok? Planet Zoo vydá nové DLC! Tentokrát jde o DLC s názvem Planet Zoo: Twilight Pack a čeká na vás pět nových druhů, více než 200 nových kousků scenérie a první nový kariérní scénář od vydání základní hry!

Tím nejzajímavějším je pro nás nový kariérní scénář. Jistě zvířátka jsou ty hlavní, ale scénář je prostě scénář navíc zasazený do Transylvánie! A opravdu je na co se těšit. Zoo v Transylvánii je krásně zpracovaná a záchrana umírajícího podniku není úplně snadnou záležitostí. A samozřejmě se tu hlásí o slovo nové zvířectvo, které je opět úžasně zpracované a je radost ho sledovat. Pozorování skunků v norách, jak si tam žijí a hrají si, jen tak neomrzí. Co tentokrát stojí za zmínku jsou nové kusy scenérie. Jsou kreativní, jsou zábavné a hlavně kdo by si nechtěl vystavět strašidelnou zoo?

Planet Zoo: Twilight Pack je po delší době tím DLC, které jsme potřebovali. Je nápadité, zajímavé a je radost ho hrát. Zvířata jsou pět jako živá, příběhový scénář před vás postaví novou výzvu a nové kusy scenérie dávají další možnost postavit vaši zoo snů!

Zvířata toho DLC:

  • mýval
  • liška obecná
  • vombat obecných
  • skunk pruhovaný
  • kaloň egyptský

Podobné příspěvky