Tipy a triky deskové hry Twilight Inscription

Twilight Inscription_02

Ovládnout galaxii není nic jednoduchého, obzvláště když vám dýchá na záda až sedm dalších kandidátů. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v deskovce Twilight Inscription všechny protivníky vyškrtat z učebnic galaktické historie!

  1. Nesnažte se být mistři všeho! Nikdy nedokážete plně rozvinout všechny své archy, už jenom co se bonusových kostek týče. Zaměřte se raději jen na část z nich.
  2. Postavte svou strategii na své rase! Na co se zaměřit vám pak pomůže vaše rasa a její schopnosti. Ty jsou až na pár výjimek dostatečně výrazné na to, aby dokázaly definovat váš postup k vítězství, i když fantazii se tu meze vážně nekladou.
  3. Kdo chce vyhrát, chystá se na válku! Hlídejte si své sousedy a adekvátně zbrojte. Prohraný střet tu sice neznamená konec, ale ve výsledném součtu dokáže zabolet.
  4. Kapitalismus je mocná zbraň! Ačkoliv se arch průmyslu může zdát na první pohled nezajímavý, lze na něm postavit celou partii. Rozhodně si nad něj někdy sedněte s fixkou.
  5. Snažte se dosáhnout svých cílů! Každý bod se počítá a splněné cíle a další bonusové akce jsou skvělý způsob, jak jich získat co nejvíc.

Podobné příspěvky