Tipy a triky deskové hry Star Wars: Klonové války

Zabránit separatistům, aby vládli galaxii není nic jednoduchého, obzvláště když při tom musíte bojovat s droidí infekcí! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v deskovce Star Wars: Klonové války úspěšně zabránit téhle plechové pandemii!

  1. Spolupracujte! Stejně jako ve všech ostatních Pandemic hrách je i tady základem úspěchu spolupráce a komunikace mezi hráči.
  2. Volte své spolubojovníky pečlivě! Správná skladba vašich jednotek je tu klíčem k úspěchu. Pečlivě tedy zvažte, kolik kterého druhu je pro vaší postavu nejlepší.
  3. Rozdělte se! Snažte se mít vždycky pokrytou co největší část galaxie. Každá akce se tu totiž počítá a plýtvat jimi na přesuny přes půlku hrací plochy opravdu není ten nejlepší nápad.
  4. Všechno si dobře načasujte! Mise se nejlépe plní ve větším počtu hráčů a pokud zrovna bude po ruce spoluhráč se správnými kartami, můžete ušetřit spoustu času a zdrojů.
  5. Spěchejte! Čas tu rozhodně není na vaší straně a na poflakování opravdu nemáte čas. Galaxie se sama nezachrání.
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Desková hra Patchwork

Když jsme s touhle rubrikou začínali, stavěli jsme ji na popkulturních a videoherních deskovkách. Postupně ale zjišťujeme, že…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME