Tipy a triky deskové hry HEAT

Heat_02

Stanout na stupních vítězů až úplně na vrcholu není v závodech monopostů nic jednoduchého! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak nechat v závodní deskovce HEAT vaše soupeře daleko za sebou!

  1. Začněte zvolna! Než skutečně dupnete na plyn, odehrajte raději pár závodů bez modulů a následně je začněte postupně jeden po druhém zapojovat. Daleko lépe si tak osaháte potřebné základy.
  2. Naučte se řadit! V zatáčkách je ideální příležitost ochladit motor. Klidně si tak můžete rychle podřadit a využít toho, obzvláště když se vám naskytne příležitost využít efektu vzduchového pytle vytvářeného vašimi soupeři.
  3. Hlídejte si stav motoru! Používat vaší zásobu karet heat je třeba s rozmyslem. Nesnažte se je ovšem škudlit za každou cenu, jinak zůstanete v prachu.
  4. Plánujte dopředu! Pokud před sebou máte začátku, snažte se k ní najet tak, abyste byli nejen v ideální pozici pro její hladké projetí, ale také jste měli k dispozici potřebné karty. Pamatovat si, které už jste použili může být občas k nezaplacení.
  5. Využívejte situaci na trati! Předjíždění za pomoci efektu vzduchového pytle vám může vyhrát hru, obzvláště pokud k němu využijete správná vylepšení, počasí a stav trati.

Podobné příspěvky