Tipy a triky deskové hry Chlupatí zabijáci

Zabijaci_20

Vytvořit dokonalou partu z jednorožců, lišek, medvědů a dalších lesních zvířátek, abyste s ní následně mohli vyrazit kosit velká zlá monstra, není nic jednoduchého, ani když vám do toho neházejí vidle ostatní hráči. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v karetní hře Chlupatí zabijáci skončit jako ten nejnenáviděnější člověk u stolu!

  1. Hlídejte ostatní! Během jednoho tahu lze vyložit až tři karty, takže se relativně z ničeho nic může na stole objevit celá parta. Dávejte si na to pozor.
  2. Chraňte monstra! Tři monstra může šikovný hráč sejmout během tří tahů a ani k tomu nebude potřebovat příliš velkou přípravu. Snažte se tak ostatním hráčům zabránit v jejich lovu.
  3. Následujte vůdce! Váš vůdce do jisté míry udává styl, kterým byste měli hrát a na jaká dostupná monstra byste se měli zaměřit. Využijte jeho schopnost ve svůj prospěch.
  4. Mějte eso v rukávu! Vždycky si v ruce držte jeden nebo dva modifikátory k dobru pro případ, že se vás někdo pokusí sabotovat, nebo bude potřeba někomu zkazit hod.
  5. Chlupatí zabijáci nesoudí! Stejně jako v případě Labilních jednorožců je to jenom hra. Nebojte se tak svoje kamarády totálně zničit.

Podobné příspěvky