Recenze: Stray

Stray_

Hned na začátku si něco ujasněme. Nemáte rádi kočky? Tak to Stray NENÍ… NIC… pro VÁS! Jde totiž o milostný dopis pro všechny lidské mazlíčky těhle chlupatých bestií! No a nebo ďábelský plán kočičích iluminátů, jak si podmanit lidstvo! Vyberte si…

RECENZI SI MŮŽETE PUSTIT VE VIDEU NÍŽE!

Ale teď vážně… Pokud jste milovníci psů, tak tuhle nádhernou adventuru zkrátka plně nedoceníte. Hrajete za kočku, která se při procházce se svojí chlupatou rodinou propadla kamsi do podzemí. V tom z neznámého důvodu žijí zašití roboti. Vidíte! Umělá inteligence má dost rozumu, aby tomu pekelnému stvoření nevěřila ani čumák mezi očima! Ehm… Abychom byli fér, poměrně záhy se ukáže, že jejich strach není zamířený výhradně proti příslušníkům druhu Felix catus. Podzemím se totiž valí něco mnohem horšího. Příběh je jednoduchý, nicméně zajímavý a navíc podkreslený nádherným hudebním doprovodem! Hratelnost by pak byla veskrze tradiční, kdybyste nehráli za jako živou kočku a nedělali s ní kočičí věci. Když zrovna nebudete běhat po ulicích, utíkat o život nebo skládat střípky toho, co se to vlastně děje a kam zmizeli všichni lidé, budete škrábat nábytek, ničit koberce, mňoukat, hrát si s míčkem, shazovat věci, zase mňoukat a obecně dělat čurbes, to všechno neskutečně uvěřitelným způsobem! Tohle se vývojářům vážně povedlo! Navíc při hraní na PS zjistíte, že váš ovladač umí vrnět… doslova!

Všechny kočky patří do speciálního kruhu Pekla a Stray tak rozhodně není pro každého! Pokud ale máte tyhle chlupaté bestie rádi, rozhodně byste si ho neměli nechat ujít! Jde totiž přece jenom o jednu z nejnápaditějších adventur posledních let!

Podobné příspěvky