Recenze: Raft

raft_

Raft konečně vyplul z mělčin early accesu na hlubokou vodu plné verze a přivezl sebou poslední kousek příběhu, nové nepřátele a další hratelné postavy! Plavba to byla náročná a dlouhá, ale během ní pod rukama vývojářů vyrostl docela originální survival na konci světa!

RECENZI SI MŮŽETE PUSTIT NÍŽE VE VIDEU!

Váš úkol zní celkem jasně. Postavit si raft, zjistit co se stalo vaší milované civilizaci a hlavně přežít! Což se snáz řekne, než udělá. Nejen že vás bude trápit hlad a žízeň, ale po krku vám půjde třeba tenhle krasavec a jak tak na to koukáme, tak nejen po vás. Strádání vlastního těla vyřešíte filtrací slané vody a vařením, navíc takový rybolov při západu slunce dokáže jednomu slušně zklidnit nervy. S agresivní faunou jako je divoké prase, přerostlá krysa, do obličeje vybuchující ryba nebo medvěd si zase poradíte pomocí zbraní, které se postupně naučíte vyrábět.

A tak budete plout po širém oceánu, shánět suroviny, rozšiřovat a vylepšovat svůj raft , navštěvovat menší či větší ostrovy, potápět se, ochočovat domácí zvířata, jo a nově taky hledat poklady! Při vší té práci a nekonečném boji o život se pak budete snažit zjistit, co se na téhle planetě vlastně stalo a kde je zbytek civilizace! Jak to celé dopadne? Na to už budete muset přijít sami!

Raft i po všech těch letech stále trápí pár bugů, třeba vaše domácí zvířátko by určitě po vodě chodit nemělo. I tak jde ale o survival, který byste si rozhodně neměli nechat uplavat! Pozdravujte od nás žraloky…

Podobné příspěvky