Recenze: IXION

IXION_01

Život na zemi je u konce… přišli jste o svůj domov, o své přátele, možná i o svoji rodinu. Nemáte nic, jen rozpadající se vesmírnou archu, vlastní schopnosti a naději, že najdete novou planetu pro život dřív, než vás všechny pohltí temnota a chlad vesmíru… Na zoufalství ale není čas, tak se koukejte pochlapit a zamiřte do nekonečna a ještě dááál!

RECENZI SI MŮŽETE PUSTIT VE VIDEU!

Teda ono to zase takové nekonečno úplně nebude… Budovatelská strategie Ixion má jenom pět kapitol, i když s několika alternativami v rámci samotného postupu hrou i její konec. Na to abyste jimi propluly až ke šťastnému konci své cesty, ovšem budete muset využít všechen svůj um coby Administrátor. K dosažení toho špatného nám pak stačí jenom chvilka nepozornosti.

Když ale zrovna nebudete zkoušet dýchat vakuum, čeká vás stavění ubytování, továren a farem , provádění výzkumů, hledání a těžba surovin, zkoumání nově objevených planet a samozřejmě role holky po všechno od managementu lidských zdrojů až po správu zásob a jejich přesun mezi jednotlivými sekcemi vaší mobilní vesmírné stanice. Jo a koukejte se pořádně ohánět, protože vzpouru na téhle bárce vážně hasit nechcete… Místní totiž moc rádi dělají bugr a rozbíjejí věci… Víte, že vás to všechno udržuje naživu, že? ŽE?

Ixion jakožto budovatelský survival funguje naprosto skvěle. Všechno tu má své funkční místo… některé situace vám dokážou slušně zavařit mozkové závity… a i když nejednou ve své misi selžete, nebudete od něj chtít odejít dokud vaše pouť zdárně neskončí! Jen škoda, že není o trochu delší.

Podobné příspěvky