Update-mini: Jurassic World Evolution 2: Dominion Malta Expansion

Jurassic World Evolution 2 Dominion Malta Expansion_

Milujete film Jurský svět: Nadvláda a chtěli jste vždycky vědět co se dělo před tím? Tak teď máte jedinečnou možnost to zjistit! Jurassic World Evolution 2: Dominion Malta Expansion vás totiž vezme na Maltu kde budete mít za úkol připravit nový areál pro prehistorické ne tak úplně mazlíčky…

V novém DLC ke hře Jurassic World Evolution 2 na vás čeká nová kampaň, která se časově odehrává před hlavními událostmi výše jmenovaného filmu. Po boku předních postav z filmu budete mít možnost otevřít tři různé parky. Takže budete opět stavět, obchodovat na dinosauří burze, spolupracovat s úřady a rozvíjet spolupráci s cílem získání různých zajímavých výhod. Samozřejmě DLC obsahuje mimo nových lokací a budov hlavně nové dinosaury a skiny, protože to je ten důvod si tuhle hru zahrát. Zpracování je opět úžasné a vaše parky se stanou místem, kam byste si chtěli zajet na dovolenou. Tedy pokud o sobě více, že jste schopní manažeři, jinak bychom radili zvolit jiný rezort. Nechcete být přeci sežráni ve svých nejlepších letech….

  • Atrociraptor – dinosaurus s mohutnějším tělem a větším čenichem, údajně víc nebezpečnější než Velociraptor
  • Lystrosaurus – malý, podsaditý býložravec se silnými předními končetinami, který žil přibližně před 250 miliony let. Má neobvykle tvarovanou lebkou, kly a špičatý zobák.
  • Oviraptor alias „zloděj vajíček“ – menší dravec, který se pyšní výrazným hřebenem na hlavě s nebývalým opeřením. Původně se měl živiti krádeží vajec, ale později byl označen za všežravce, i když má netypicky silnou čelist na svojí velikost.
  • Moros Intrepidus – jeden z nejmenších tyranosauroidů, malý masožravec, který je považován za rychlého a obratného lovce

Podobné příspěvky