TOP 5 HALO INFINITE MULTIPLAYER ZBRANí

Halo Infinite_09

Kadeti POZOOOR! Vítejte na střelnici multyplejeru Helo Infinite! Dneska se společně podíváme na pět nejdůležitějších kousků z místní zbrojnice, ze kterých byste se měli naučit trefit i poslepu… BEZ auto ejmu!

5. místo – Skewer

Tohle je Skewer, jediná emzácká zbraň na dnešním seznamu! Pomalu se přebíjí a při míření svítíte jako vánoční stromeček, takže s výstřelem dlouho nečekejte. Jakmile se ale trefíte, váš cíl už to zaručeně nerozchodí!

4. místo – VR78 Commando

Tohle je Vé-eR sedmdesát osm Komándo! Novinka v našem arzenálu! Mířidla s dvojnásobným zvětšením, plně automatická, zásobník na dvacet ran! Kope jako kůň, takže na to myslete, jinak netrefíte ani vrata od hangáru!

3. místo – BR75

Tohle je Bé-eR sedmdesát pět Betl Rajfl! Zásobník na šestatřicet nábojů, optika, palba dávkami! Tři do trupu shodí štít, pak už stačí jen jedna do hlavy a za dvě vteřiny máte o problém míň! Bohužel pro vás je jenom tak dobrá jako ten, kdo mačká její spoušť!

2. místo – MK50 Sidekick

Tohle je eM-Ká padesát Sajdkyk!… Čemu se smějete kadete?… Na co pistole?… Těch osm ran do vás vysázím rychleji, než stačíte vyměnit zásobník vaší eM-Á čtyřicítky! Je ďábelsky přesná a navíc ji fasujete v základní výbavě! Je ale pravda, že armádu s ní nezastavíte… Od toho je tu tohle zlatíčko!

1. místo – M41 SPNKR

Em čtyřicet jedna SPNKR! Dlouhlavňový raketomet s rychlejší palbou i přebíjením! Kam vystřelí, tam sto let tráva neroste! Nacházet se v zóně dopadu znamená rozsudek respawnu! Za žádnou cenu se nesmí dostat nepříteli do rukou! A než to někoho z vás bažantů napadne vyzkoušet, roket džamp se s ním dělat vážně nedá! Toho blba, co to loni při cvičení s ostrou municí zkusil jsme ze cvičáku seškrabovali dva dny!

Nějaké dotazy?… To byla řečnická otázka vy zobáci! A teď čeléém vzad a do hodiny chci mít na našich sociálních sítích hlášení! Jedem, jedem, jedem!

Podobné příspěvky