TOP 5 Battlefield 2042 specialistů

battlefield-2042-750x375

Tak jste to viděli… Nový Battlefield je zkrátka a dobře jeden velký bordel. Pokud byste přesto chtěli narukovat, budete si vybírat nejen z celých DVOU kulometů a TŘÍ odstřelovacích pušek, ale taky z deseti specialistů! No a my jsme si pro vás připravili seznam pěti nejzajímavějších z nich… Co do užitečnosti jsou na tom totiž podobně a stejně je nakonec všechny přejede tank…

5. místo – Dozer

Na pátém místě se díky těžkotonážnímu štítu zakempil Dozer. Ne, před smrtí pod pásy ho jeho štít nezachrání. Kulky jsou na něj ovšem krátké, a to se při jejich koncentraci ve vzduchu počítá!

4. místo – Ji-Soo Paik

Vždy vás štvalo, že nevíte, odkud na vás protivníci střílí? Už nemusí! Paik alias Miss Vólhek automaticky označí každého, komu se ji povede s místními zbraněmi vůbec trefit… Teda pokud si ji zrovna nevyhlídne seniorní odstřelovač, to se o zobrazení jeho pozice postará rovnou kilkam. Jo a taky umí zmerčit nepřátele skrze zdi… Nahlaste ji někdo!

3. místo – Navin Rao

Další příčka, další hacker… Navin Rao je takový eF-Pé-eS Ejdn Peers! Nejen, že se dokáže nabourat ostatním hráčům do nádobíčka, sejmout je a zjistit tak pozice jejich spolubojovníků. Poradí si i s nepřátelskou technikou a civilní infrastrukturou! Ale zastaví tím tank? Počkat… ZASTAVÍ!

2. místo – Angel

To medik Endžl na to jde z úplně opačného konce. Z asfaltu sice nikoho neseškrábe, po smrtícím zásahu vás ale na nohy postaví a ještě přidá užitečné brnění namísto lízátka. Navíc umí v případě potřeby nechat shodit bednu plnou základní výbavy, raketomety nevyjímaje! Jednoduše anděl v maskáčích!

1. místo – Sundance

Kdo tohle dokáže trumfnout? No přece ten, kdo vůbec neběhá po zemi a ještě má kapsy nacpané protitankovou výbavou! Sandénc dokáže plachtit vzduchem jako létající veverka a po nepřátelské technice metat naváděné granáty. Přidejte k tomu pár balíčků plastické trhaviny a máte noční můru každého obrněnce!

Tak co? Souhlasíte s námi? Dejte nám vědět na našich sociálních sítích a webu, kdo na tomhle bitevním poli nejlépe sednul vám!

Podobné příspěvky