Tipy a triky deskové hry Namiji

Namiji_02

Vydat se na plavbu okolo japonských ostrovů v rybářské bárce je sice neskutečný relax, rozhodně však nejde o nic jednoduchého. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v deskovce Namiji být tím nejlepším lovcem ryb v dějinách!

  1. Plánujte pečlivě svou plavbu! To na jakém políčku skončíte svůj tah ovlivní nejen vás, ale i ostatní hráče a jejich další tahy. Zkuste odhadnout, co udělají a jaká další políčka pak na vás zbudou.
  2. Kvalita předčí kvantitu! Při lovu si vybírejte jen ty ryby, které vám ve finále získají další body. Nebojte se vypustit ty, které se vám do koše nehodí.
  3. Zbavte se zátěže! Snažte se cestou vypustit alespoň tři ze čtyř papírových loděk, které sebou vezete. Poslední už vás totiž nebude stát zdaleka tolik bodů, jako ty předchozí a možná tak bude výhodnější udělat zastávku někde jinde.
  4. Vybavte se na cestu! V přístavech si volte takové vybavení, které co nejlépe odpovídá vašim plánům a stále ještě nesplněným aktivitám. Může vám totiž pomoct dohnat to, co jste v předchozích etapách nestihli.
  5. Nechte bohy vést vaše záměry! Tajné cíle jsou skvělý způsob, jak získat dodatečné body, obzvláště když je dokážete nasbírat v první polovině cesty.

Podobné příspěvky