Recenze-mini: Castle Flipper

castle flipper_6

Chcete mít svoje vlastní království a zároveň nechcete běhat po lese jak šílenec a lovit zvěř, aby vám poddaní neumřeli hlady? Tak pak je Castle Flipper dělaný přímo pro vás.

Projdete krátkou kampaní, která vás seznámí s ovládáním a možnostmi hry. Vyděláte si peníze, za které koupíte větší půdu a nábytek do domů. Seženete suroviny, za které postavíte první domy a máte takřka hotovo. Člověk by řekl, že v tuto chvíli budete moci hodit nohy nahoru a kralovat. Ale opak je pravdou! Vaši poddaní jsou chvílemi dost čuňata a je třeba po nich uklízet, protože neuklizený dům rovná se žádné peníze za nájem. A tak stavíte domy dle přání potenciálních nájemců. Nakoupíte do nich vybavení taktéž dle přání nájemců, abyste následně dům pronajali a vybírali z něj zasloužený nájem, za který postavíte další domy, vybavíte je, vyberete nájem… a tak stále dokola. Mezitím běháte od domu k domu a uklízíte a uklízíte…

Castle Flipper je malá, ale pohodová hra, ve které si odpočinete u budování svého malého království. Ale nic jiného než stavění domečků a to uklízení tu nehledejte.

Plusy a mínusy:

  • dobový nábytek, i když ho není mnoho
  • zručný stavitel dokáže vystavit krásná sídla
  • absence NPC
  • zpětně nedostupný manuál v kampani

Podobné příspěvky