Recenze: Kao the Kangaroo

Ne každý, kdo sbírá runy, musí cvičit s nataženou pravačkou nebo vzývat Valhalu. Jsou i tací, kteří magické kameny potřebují jako klíč pro svou pouť magickými světy. Na jejich konci čeká nejenom zlo velkého formátu, ale i láska, rodina a klid. Počkat… že bychom našli nejoblíbenější hru Vina Diesela?

RECENZI SI MŮŽETE PUSTIT NÍŽE VE VIDEU!

Optáme se ho, až mu zase budeme dlužit nadupanou káru a mezitím vám představíme klokánka Kaa. Do jeho památníčku se podepsali Crash, Spyro, Sly Cooper, Sack Boy, ale třeba také Lucky a Mario. Díky tomu okamžitě víte, za jaký tým chlupatý hrdina s ostrým hákem hraje a z jaké éry jeho restart přichází. A jestli máte všechny zmíněné postavičky rádi, nezklame vás ani Kao.

I když graficky je spíše skromný a zvukově často nevýrazný, je to ten správný kamarád do deště. Do lávy… do větru… no prostě všude. Probíjí se zevrubnými úrovněmi, louská hádanky s tvrdou slupkou a bossům sráží napomádovaný hřebínek. Navíc s českou lokalizací. Brácha od Skippy je vlastně univerzální bavič, který má přesně to, co od plošinovky chcete. Poutavou a gradující hratelnost, hezké postavičky a barevný svět s nenáročným příběhem. Ale nemá absolutně nic navíc.

Což není špatně, jen ho to v anketě oblíbenosti strká mezi elitu žánru, která si za poslední dvě dekády vytvořila vlastní spolek. Vyjít hra někdy jindy, tak dostane od elitního klubu plošinovkářů po čenichu, ale protože zná svou váhu a vyrazila do v podstatě prázdného ringu, tak létá jako motýl a bodá jako včela.

Nízká váha

Nízká váha
8 10 0 1
Napsal: Lukáš Urban
Napsal: Lukáš Urban
8/10
Hodnocení iHrál na PC
Very good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Recenze: ANNO: Mutationem

Cyberpunk neskončil, cyberpunk trvá. Tentokrát v Metropolis, kde operuje Anka pomáhající čistit ulice od gangů a rozmarů korporací. RECENZI…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME