Recenze: Card Shark

Dějiny píše vítěz, což platilo v 18. století stejně jako dnes. Ve Francii to toho času byli Ludvíci jejichž vláda se označuje jako velké století. Jenže věci by se nikdy neudály, jak je známe, kdyby se v pozadí nemastil karban jak starý kardan. A Card Shark vám o tom podá detailní svědectví.

RECENZI SI BUDETE MOCI PUSTIT VE VIDEU, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME!

Mohl to být den jako kterýkoliv jiný, kdyby se osud němého slouhy nespojil s hrabětem Saint Germanem. Tím okamžikem se rozjel tobogán pletich, intrik a konspirací, na jejichž konci je boj o místa nejvyšší. Originální adventura s krásnou ruční stylizací postupně představí mnoho historických postav a převypráví dějiny tak, jak je nejspíš neznáte. Zároveň vás ale vtáhne do tajů karetních triků a švindlů, kvůli kterým se i zabíjí.

Učení mistrů rychlých rukou a ještě rychlejších očí je hlavní herní náplní. Jde o zbraň v bojích u prostřeného stolu. Jde o argument k vytěžení důležitých informací. Co kontesa zvládala přes vyžehlené ložní prádlo, to vy zvládnete partičkou karet a pár zlaťáky. S přibývající herní dobou se komplikují i fígle a vy se vsaďte, že se při hraní pěkně zapotíte.

A i když by hratelnost mohla stát i na něčem jiném než historickém hazardu, odcházíme od stolu spokojení. Málokdy se dějepis spojí s černotou první ligy, aby vyprávěl poutavý a originální příběh z dob, o nich jsme slyšeli, ale nikdy je nezažili.

Karban

Karban
8 10 0 1
Napsal: Lukáš Urban
Napsal: Lukáš Urban
8/10
Hodnocení iHrál na PC
Very good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME