Předehra:Batora: Lost Haven (closed alpha)

Batora: Lost Haven je zajímavým způsobem pojatá diablovka, která podle všeho bude sršet vtipem…

Dalo by se říct, že ve hře Batora: Lost Haven jste dva v jednom… Avril bývala obyčejnou dívkou, která při záhadné události, která zničila Zemi, přišla o vše. Nějakým, pro nás prozatím neznámým způsobem, získala fyzické a duševní schopnosti, díky kterým se stala vyvolenou, ničitelkou a stvořitelkou, která se vydává na cestu za záchranou svého domova. No a Batora je pro změnu taková zvláštní stará babča, která má spoustu chytrých řečí a kdo ví, co přesně se z ní vyklube…

Každopádně vaše stránka ať už světlá/temná či fyzická/duševní… nazývejte si prozatím dle libosti… má své vlastní speciální schopnosti, které budete při postupu hrou vylepšovat runami. Rychlé přepínání mezi nimi bude zdá se základním principem hry, protože každý nepřítel má dané, která stránka vaší osobnosti na něj platí víc a při řešení puzzlů se bez využití jedné a následně druhé varianty vašeho já prostě neobejde.

Closed alpha je na náš vkus příliš krátká, protože jsme si Batora: Lost Haven po pár minutách zamilovali. Způsob hry, kdy plynule jednu svojí „stránku osobnosti“ z jedné na druhou, tak abyste je využili co nejefektivněji, je nejen zajímavá, ale i chytlavým způsobem zábavná. Navíc vývojáři slibují zajímavý příběh, který budete moci ovlivnit vlastními rozhodnutími. Každopádně se těšíme až hra vyjde a budeme si jí moci pořádně zahrát!

Příliš krátká closed alpha!

Příliš krátká closed alpha!
85 100 0 1
Napsala: Petra Kotrbová
Napsala: Petra Kotrbová
85/100
Těšíngmetr iHrála na PC
Amazing
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME