Předehra: Slime Rancher 2

Slime Rancher 2_

Chtěli byste začít podnikat a nevíte v čem? Máme pro vás skvělý business plán! Staňte se farmářem! Ale ne jen tak ledajakým farmářem! Vy budete chovat sliz! Počkat nechoďte nikam! Že to zní stupidně ještě neznamená, že se na tom nedá zbohatnout a není to skvělá zábava!

PŘEDEHRU SI MŮŽETE PUSTIT VE VIDEU!

Druhý Smile Rancher vás zasvětí do tajů pěstování těhle roztomilých stvoření! Nejdřív začnete s těmi obyčejnějšími, abyste se naučili základy. Čím dál se ovšem vypravíte, tím zajímavější a samozřejmě lukrativnější exempláře budete objevovat! Každý má svůj oblíbený druh jídla, někteří navíc vyžadují speciální úpravu výběhu a co je hlavní, všechny můžete křížit mezi sebou… Nejen že tím vytvoříte hezčí varianty, ušetříte i místo na další výběhy. Tahle farma totiž rozhodně není nafukovací a velký sliz vám dá jako bonus rovnou dva různé krystaly! A to se vyplatí! Jen bacha na to, abyste to s těmi genetickými pokusy moc nepřehnali, jinak výslední mutanti sežerou nejen vaše živobytí, ale i vás! Ostrov naštěstí ukrývá mnohá tajemství a ztracených technologií, které vám tu cestu za titulem největšího pěstitele slizů v dějinách trochu usnadní!

Kdo by řekl, že se slizy může být taková zábava! A to jde teprve o Early Access. Už se nemůžeme dočkat, co všechno si na nás ještě vývojáři do vydání připraví. V tomhle byznysu totiž moc rádi uděláme kariéru!

Podobné příspěvky