UPDATE: The Elder Scrolls Online: High Isle

Od té doby co jsme vás o The Elder Scrolls Online informovali naposledy, už uplynulo opravdu hodně času. Během této doby se Tamriel otevřel všem dobrodruhům zrušením měsíčních poplatků. A právě to ho zachránilo nejen před hrozivým zlem, ale především před pádem do propasti herních dějin.

UPDATE SI BUDETE MOCI PUSTIT VE VIDEU, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME!

Na výsluní MMO žánru ho však vykoplo až vydání datadisku Morrowind, v němž se splnil sen všech opravdových fanoušků série The Elder Scrolls. Vrátili se totiž konečně do oblíbeného kraje plného bažin a sopek. ZeniMax viděl zájem komunity a naplno ho využil. Už po roce vypustil do světa expanzi Summerset s novou ostrovní říší terorizovanou monstry z hlubin. Aby těch potíží herní svět tohoto MMORPG náhodou netrápilo málo, vypustilo DLC Elsweyr na jeho obyvatelstvo draky. Jeden by je čekal ve Skyrimu, jenže do jeho západní části se zamířilo až v rámci vypuštění rozšíření Greymoor, které se však nezaměřilo na boj proti obřím šupináčům, nýbrž proti krvelačným upírům s touhou po světovládě…

Opravdu do tuhého začalo jít v expanzi Blackwood. Došlo v ní totiž na příchod démonického prince, který chtěl… Ano, překvapivě… ovládnout svět. Všechna nebezpečí jsme však v minulosti zastavili jen proto, abychom nyní mohli v nejnovějším datadisku The Elder Scrolls Online: High Isle čelit nepřizpůsobivým rytířům. Po bitvách s děsivými nepřáteli přichází tentokrát na řadu gang chlápků v plátové zbroji… Nebudeme nic zastírat je to po stránce výzvy trošku zklamání, příběh má ale své silné momenty. Startuje vcelku nevinně. Došlo ke ztrátě drahocenné zásilky a jak už to tak bývá, na scéně není nikdo schopnější než vaše maličkost. Těch ostatních si nevšímejte, to jsou totální žabaři… VY JSTE HRDINA! Stopy vedou k loupeživým plecháčům. Ti nejenže zabavují náklady z potopených lodí, kradou vzácné artefakty a kují pikle v zatuchlých kobkách, ale také ničí památky. No to jste teda přehnali!

Když vás však hlavní dějová linka přeci jen omrzí High Isle nabízí i další místa k navštívení…Ostrov je to pěkný, ale nepříliš dobře vyplněný. Volnočasové aktivity jsou stejné jako v minulých expanzích, jediný rozdíl je v podobě nepřátel. Celkově se dá říct, že se TESO posouvá na poměry žánru příliš pomalu, a to je špatně. Jednu novinku však přeci jen přináší. Je to nová karetní hra Tales of Tribute v níž za pomoci různých karet drtíte své protivníky. Protože každá hra potřebuje svůj Gwent…

The Elder Scrolls Online: High Isle je další z řady expanzí pro slavné MMORPG. Má slušně zpracovaný děj, svět a dokonce přichází s inovací v podobě nové karetky. To je ale tak vše čím zaujme. Jako další místo ke konání hrdinských skutků nicméně ujde.

Ostrov plný problémů

Ostrov plný problémů
7 10 0 1
Napsat: Matěj Kuropata
Napsat: Matěj Kuropata
7/10
Hodnocení iHrál na PC
Good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME