TOP 5 FPS her

hell let loose

Herní průmysl válku miluje skoro stejně moc jako obchodníci se zbraněmi! Muži si přeci jenom rádi hrají na vojáčky, a to bez ohledu na věk! Ostatně nekonečná série Call of Duty je toto důkazem. Obzvláště velké oblibě se pak odjakživa těší hry zaměřené na tématiku druhé světové války, a že jich vůbec nevzniklo málo. Než se ale podíváme na kolimátor té nejnovější, připravili jsme si pro vás seznam pěti našich nejoblíbenějších druhoválečných stříleček z pohledu první osoby! Takže POCHODEEEEM VCHOD!

5. místoHell Let Loose

Vždycky váš štvalo, že jsou moderní hry moc lehké? Pekelně těžká střílečka Hell Let Loose vám spraví chuť… No a nebo vám vypálí chuťové pohárky. Tohle totiž není nic pro víkendové válečníky!

4. místoRed Orchestra 2

Red Orchestra 2 se mezi nejlepší druhoválečné střílečky zařadila snadno díky práci svých tvůrců. Ti berou hráče na propracovaná bojiště, kde není o hrdinské skutky nouze… Jen ti hrdinové tu zpravidla skončí s kulí v břiše jako první.

3. místoBattlefield 1942

Battlefield 1942 byl jedním z titulů formujících svůj žánr. Jednalo se přitom o první vojenskou střílečku s takhle otevřeným světem, která svým rozsahem a bojovými možnostmi nakopávala konkurenci zadnice okovanou botou. Joo, tenkrát ještě EA vědělo, jak trénovat drsné hry!

2. místoMedal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor: Allied Assault je bez debat jednou z nejvýraznějších příběhových stříleček vůbec! Snad každý hráč si díky ní vzpomíná na vylodění v Normandii… Boje v uličkách francouzských měst… útěk z koncentračního tábora… a řadu dalších stěžejních historických momentů. Prostě a jednoduše hra, která se svého času trefila do černého! Jen škoda, jak to s touhle sérií nakonec dopadlo…

1. místoCall of Duty 2

I když je stříleček z druhé světové tolik, král bude už navždycky jenom jeden! Call of Duty 2 má zkrátka a dobře definitivu v herní síni slávy a my si ji i po všech těch letech vždycky rádi zahrajeme! A to jak výbornou příběhovou kampaň, tak vynikající multiplayer! Když se něco objevuje na LANkách i po šestnácti letech, zřejmě jste to udělali fakt hodně dobře a první místo v našem redakčním žebříčku si to zaslouží! Až příště při procházení své staré sbírky narazíte na její krabičku, nezapomeňte zmáčknout F!

Tak co? Souhlasíte s naším výběrem?… Dejte nám vědět na našich sociálních sítích a webu, do jaké střílečky z druhé světové války vždycky rádi narukujete vy!

Podobné příspěvky