Tipy a triky karetní hry Splendor

Založit si své vlastní klenotnické impérium není nic jednoduchého, obzvláště když vám šlape na paty konkurence! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v karetní hře Splendor získat vytoužených patnáct vítězných bodů jako první!

  1. Nikdy nezapomeňte, jaký je cíl hry! Je jednoduché ztratit se při křečkování dalších a dalších karet, ale pokud půjde o levné kousky bez vítězných bodů, rychle zůstanete pozadu.
  2. Mějte plán! Vašim hlavním terčem by měli být šlechtici a hodnotné karty ve třetím balíčku, případně velké množství levnějších karet za jeden či dva vítězné body!
  3. Odhadněte plány soupeřů! Pokud někdo viditelně plánuje ukořistit hodnotné karty vyžadující velké množství jednoho drahokamu, zarezervujte si je do ruky a nechte ho tak zablokovaného s hromadou nepoužitelných žetonů.
  4. Nedržte žetony na své straně stolu! Dohromady jich můžete mít vždycky jenom deset a jejich hromaděním navíc protivníkům odkrýváte své plány.
  5. Blafujte! Šikovným zarezervováním konkrétních karet nebo nahromaděním určité zásoby žetonů můžete ostatní přesvědčit o tom, že plánujete něco jiného, než ve skutečnosti. Vždycky ovšem mějte záložní plán.
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts