Tipy a triky karetní hry Labilní jednorožci: Přisprostlá edice

Tipy a triky karetní hry Labilní jednorožci: Přisprostlá edice

Zničit sny a iluze vašich přátel a kamarádů není nic jednoduchého. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů jak v karetní hře Labilní jednorožci: Přisprostlá edice nechat svědomí a další zbytečnosti mimo stůl a všem zarazit roh tam, kam slunce nesvítí!

  1. Před hrou schovejte všechny ostré a těžké věci v dosahu! Jednorožci možná nesoudí, ale vaši přátelé a kamarádi by mohli, až jim ze stáje uděláte jednorožčí salám.
  2. Vaši jednorožci nejsou nikde v bezpečí! Jednorožčí krev poteče proudem tak jako tak, takže je lepší posilovat svou stáj a oslabovat protivníky. Neškudlete tak zbytečně karty v ruce.
  3. Mějte po ruce vždy pádné argumenty! Když se s vámi pokusí některý protihráč vyjebat, není lepší pocit, než ho poslat do prdele kartou íhaha. Teda vlastně je, a to když on vytáhne svou a vy máte v ruce ještě jednu.
  4. Zabíjejte bez slitování! Vaše protivníky a jejich stáje je třeba bedlivě hlídat. Nikdy nedopusťte, aby se v nich objevilo větší množství jednorožců. Nikdy totiž nevíte, jak rychle se může situace podělat.
  5. Je to jenom hra! Nezapomínejte, že cílem téhle hry je v principu totálně nasrat všechny hráče u stolu. Schovejte si proto svou nenávist na další partii. Příležitost k pomstě určitě nastane.

Leave a Comment

Leave a Comment