Tipy a triky deskové hry Jízdenky, prosím! Výhybka

Jízdenky pro jednoho_02

Přesouvat úsporně a dle pokynů vagóny po nádraží není nic jednoduchého. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak si logickou deskovku Jízdenky, prosím! Výhybka co nejvíc užít, aniž byste u toho začali vzteky okusovat svoje mašinky!

  1. Pečlivě si nastudujte své možnosti! Abyste získali nejlepší hodnocení, musíte každý svůj tah využít skutečně naplno. Zapamatujte si tak všechny dostupné akce.
  2. Nespokojte se s třetím místem! Největší legrace je snažit se přijít na to, jak se dá každá hádanka zvládnout na minimální určený počet tahů. Nepřipravte se o ni.
  3. Přes ostré zatáčky vlak nejede! Hra vám vzít ostrou zatáčku ani fyzicky neumožní, ale raději se o to ani nesnažte. Jednak je to proti pravidlům a jako bonus byste si mohli poškodit mašinku.
  4. Když nevíte kudy kam, nechte se podat! Na zadní straně každého zadání najdete jeho ideální řešení. Nemusíte přitom koukat na celé, třeba vám pár tahů napoví, kam dál.
  5. Vyšlete vlak do další stanice! Když už zvládnete všechny rébusy i ve spánku, můžete tuhle hru bez problému poslat dalšímu nadšenci.

Podobné příspěvky