Tipy a triky deskové hry Harry Potter: Mdloby na tebe!

Mdloby_02

Přežít rok v Bradavicích je občas dost o život, a to i když se vám někdo zrovna nesnaží vypíchnout oko hůlkou. Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v party hře Harry Potter: Mdloby na tebe! Vyhrát pro svou kolej školní pohár!

  1. Spolupracujte! Pokud hrajete v týmech, snažte se, aby alespoň jeden z vás dostal přístup k odměnám a zároveň jste co nejlépe sabotovali ostatní koleje. To samé platí i o hře ve čtyřech.
  2. Zkuste si udržet přehled! Pokaždé, kdy některý z vašich protivníků využije jednu ze svých tří karet Mdloby na tebe, snižuje se jeho schopnost útočit v budoucích kolech. Můžete si tak spočítat, jestli je pro vás stále ještě nebezpečný.
  3. Risk je zisk! Ačkoliv je hodně lákavé použít ochranné kouzlo a nedostat tak žeton zdržení, zároveň se tím připravíte o možnost získat klíčové odměny na konci každého kola. Braňte se tak jenom případě, že máte důvodné podezření, že soupeř má “nabito“.
  4. Noste švestičky profesorům! Sympatie jednoho profesora vám moc bodů nepřinesou, ale pokud jich nasbíráte víc, začnou být odměny mnohem zajímavější a důležitější. Využijte toho.
  5. Miřte protivníkům pouze na hruď a ne na obličej! Obzvláště pi plném počtu osmi hráčů se fáze kouzlení dost často mění v šermování hůlkami a nikdy nevíte, komu ujede ruka.

Podobné příspěvky