Tipy a triky deskové hry DreamQuest – Snílkův meč

DreamQuest_02

Zabavit malé hráče není nic jednoduchého! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak být ve hře DreamQuest – Snílkův meč ten nejlepší ochránce, jakého kdy Říše snů viděla!

  1. Chraňte svého svěřence! Schopnosti strážce jsou přímo postavené na tom, aby dokázal blokovat poškození a udržet tak snílka ve hře co nejdéle. Využijte toho, abyste kompenzovali chyby, které váš malý spoluhráč udělá.
  2. Nechte hrdinu zazářit! Na téhle výpravě jste jako doprovod a dohled. Nechte tak hrdinskou práci na snílkovi pokud to půjde.
  3. Podržte si své trumfy na vhodnou příležitost! Poklady a vaše žetony štítů použijte až když se to bude skutečně počítat. Sem tam nějaké to poškození schytat můžete.
  4. Buďte výpravní! Váš úkol není být jenom ochráncem snílka, ale i jeho průvodcem. Dejte proto do čtení a vyprávění stejné nadšení jako do samotné hry.
  5. Udělejte z prohry vítězství! Když vaše dobrodružství skončí předčasně, poukažte na výhru v podobě možnosti vylepšit jednu s postav a udělejte tak z negativního zážitku pozitivní.

Podobné příspěvky