Tipy a triky deskové hry 7 divů světa: Duel Pantheon

Získat si na svou stranu bohy není nic jednoduchého! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v rozšíření Pantheon pro deskovku 7 divů světa: Duel, získat jejich přízeň a zajistit si vítězství!

  1. Snažte se v prvním věku získat co nejvíc žetonů víry! Možnost určit kteří bohové usednou na jaká místa pantheonu a vědět to s předstihem před protihráčem může být k nezaplacení!
  2. Římští bohové vám dávají jedinečnou šanci rozdrtit protihráče skrze vojenské vítězství! Minervu totiž můžete použít nejen k obraně, ale také k útoku. Stačí ji ve správný moment umístit přesně za figurku konfliktu a zabránit tak protivníkovi v tom, aby ji posunul dál od svého města!
  3. Vědecké vítězství zase dokáží značně usnadnit mezopotámští bohové. Ištar vám dá novou možnost jak získat vědecký symbol zákonu, zatímco Nisaba umožní půjčit si jeden z vědeckých symbolů v protivníkově městě!
  4. Nečekejte s povoláním bohů příliš dlouho a hlídejte si stav konta vašeho protihráče! Může se vám totiž snadno stát, že vám je vyfoukne přímo pod nosem!
  5. Nejlevnější místa v pantheonu (ty nejblíž vaší straně stolu) nemusí nutně sloužit jenom pro bohy, na které máte zálusk, ale i pro ty, které by moc rád na svou stranu získal váš protivník! Myslete při umisťování na to, že vy víte a můžete se připravit i na povolání nákladnějších božstev z prostředku pantheonu!
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts