Tipy a triky deskové hry 7 divů světa: Duel Agora

Starověká politika byla záležitost plná řečnění a ostrých nožů! Připravili jsme si proto pro vás několik tipů, jak v rozšíření Agora pro deskovku 7 divů světa: Duel ovládnout senát a zarazit protivníkům kudlu do zad!

  1. Spiklenci neplýtvejte na vliv v senátu, pokud to není naprosto nezbytné pro vaše plány, nepotřebujete protivníkovi zabránit v získání většiny ve všech komorách, nebo není skoro konec hry!
  2. Snažte se držet prostřední komory, za kterou je největší počet vítězných bodů, případně ty s pro vás aktuálně nejvýhodnějšími dekrety!
  3. Pokud dostanete možnost vzít si na začátku nové divy světa poskytující okamžitý bonus, udělejte to! Sice nejsou při zahrání zpravidla tak silné, jako jejich klasické protějšky, počáteční bonus se vám ale dokáže hodně rychle vrátit!
  4. Plánujte svá spiknutí pečlivě. Nezapomínejte, že můžete zahrát pouze jedno připravené spiknutí za kolo, ale například u puče dodávajícího další vojenskou sílu nebo možnosti zničit protihráči zelený žeton pokroku nebo div světa je občas lepší si počkat na ten správný okamžik.
  5. Snažte se ze začátku hry získat alespoň dvě modré karty, abyste mohli lépe využívat získané senátory! Díky výpočtu jejich ceny na základě již vlastněných karet senátorů a spiklenců se vám občas vyplatí začít budovat vliv v senátu až během druhého věku, zato rychleji!
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME