Soutěž 12s26 – o herní sluchátka CONNECT IT NEO WHITE

Tenhle týden hrajeme o pět sluchátek NEO, které do soutěže věnovala společnost Connect IT! Pět z vás se tak může těšit na pohodlí a špičkový zvuk ve stylovém provedení, který si můžete bez problému dopřát i na všech herních konzolích! Díky RGB prvkům vás pak na žádné akci nepřehlédnou!

Celý červenec navíc hrajeme ještě o notebook Alpha 15, který do soutěže věnovala společnost MSI! 6jádrový proceros Radeon Ryzen 5 s maximální frekvencí až 4,2GHz, Grafická karta Radeon RX 6600M, 16 GB RAM, M.2 disk s kapacitou 512 GB, RGB podsvícení, Chlazení MSI Cooler Boots 5… Zkrátka ideální parťák, se kterým pokoříte každou moderní hru!

Pokud chcete hlasovat online, můžete zde.

Total
0
Shares
8 comments
  1. Vyhodnocení každé soutěže by mělo obsahovat jméno výherce. Nechápu, proč by se měl stydět za to, že se soutěže zúčastnil a výherní cenu získal. O tom, že vylosovaný výherce musí s uveřejněním svého jména souhlasit není v uvedeném herním řádu této soutěže zmínka. Pokud je ovšem platný, když je uveden jako herní řád televizní soutěže „RE-PLAY“ – č. 03/2021 a je v něm mj. uvedeno že… Počet výherců v Soutěži je 1 (jeden). Výhercem bude Soutěžící, jehož Správný formulář se v tomto pořadí umístil na 100. místě a kupón od Alza.cz v hodnotě 150Kč… je platný do konce roku 2021. Tak podle jakého herního řádu se teď vlastně soutěží v týdenní a měsíční soutěži Re-play?

    1. Pokud jde o zveřejňování výherců, tak to se řídí GDPR, to jsou zákony nad jakýmkoliv herním řádem. Okolo GDPR se točí tak obrovské pokuty, že dokud si někdo nepřeje být výslovně zveřejněn, tak zveřejněn zkrátka být nemůže. Herní řád je pak sepsaný tak, aby vyhovoval loterijnímu zákonu a případným žalobám. Název herního řádu by měl odkazovat na datum jeho vytvoření a datum platnosti kuponů chce aktualizovat, i když logicky pokud soutěžíš v soutěži z roku 2022 a dostaneš tam kupón, tak ten kupón nebude prošlý. 🙂

      1. Neumožňuje. A ani nevíte, jak moc na nic je a kolik věcí ve firmách se kvůli němu muselo předělávat, mazat, rušit a upravovat. Ale EU řekla a nikdo s tím nic nenaděláme. Výherce je nicméně vždycky kontaktován prostřednictvím SMS nebo mailu podle toho, kde soutěží. Pokud jste kontaktování nebyli, nevyhráli jste. Je to jednoduché, jméno výherce pro to není potřeba. 🙂

Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME