Sběratelský koutek: Kniha Art Of Mafia Trilogy

V naší redakci někdo sbírá herní sošky, někdo steelbooky a jiný zase herní vinyly. Jestli je ale jeden druh videoherního lapače prachu, který máme rádi univerzálně všichni, jsou to právě artbooky! Jeden takový teď aspiruje na vrchní pozice seznamu dárků, o které byste si letos měli napsat Ježíškovi! Parta z Xzone totiž konečně po letech dokázala ve spulupráci s českou a polskou Cenegou a Hangar 13 úspěšně dotáhnout jeden z svých největších passion projektů, Art of Mafia Trilogy! A že to čekání fakt stálo za to!

Hned na úvod dodáváme, že nejde o úplně exkluzivní záležitost. Tuhle knihu tak pořídíte i v dalších obchodech. Xzone k objednávce ovšem přidává oboustrannou mapu města Lost Heaven, takže nás nenapadá moc důvodů, proč ji objednávat jinde). Rozloučit se sice budete muset bez koruny s tisícovkou, v rámci podobných artbooků ovšem rozhodně nejde o žádnou zlodějnu. Slovy klasika… Tohle je zkrátka nabídka, která se neodmítá!

Pokud jde o obsah, čeká vás 240 stran oslavujících 20. výročí téhle legendární série! Taky si najednou připadáte tak staří? Většina obsahu je vcelku rovnoměrně věnována Mafia: Definitive Edition, Mafia II a Mafia III. V těch najdete historii jednotlivých dílů, jejich koncepty, auta, postavy, galerie a další části, které jsou doslova pastvou pro oko! Podstatně menší, ovšem o to zajímavější, část se pak věnuje samotné Mafia: The City of Lost Heaven! Obsahuje totiž hromadu fotek z vývoje. Je pravda, že tady by pár desítek stránek navíc neškodilo, dokážeme ale pochopit, že sehnat už tyhle materiály muselo dát hodně zabrat! Jinak ale Art of Mafia Trilogy nesmí chybět ve sbírce žádnému českému fandovi artbooků! Ostatně pojednává o jedné z nejdůležitějších her v dějinách domácího videoherního průmyslu… Sice jen v jedné malé části, ale i to se počítá!

Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME