Recenze: Workshop Simulator

Škoda, že každý musí zemřít, protože tenhle děda byl moudrý muž. To on přivedl tohohle chlapce, tedy nás, k tomu, že staré věci se nemusí vyhazovat… chtějí jen trochu péče a trpělivosti, aby znovu ožily… tedy alespoň hypoteticky…

RECENZI SI MŮŽETE PUSTIT NÍŽE VE VIDEU!

Workshop Simulator je přesně tou hrou, která takovou myšlenku realizuje tedy alespoň virtuálně. Vaším úkolem je totiž plnit zakázky více či méně zoufalých lidí, kteří si za každou cenu odmítají koupit nový model místo toho starého a nebo prostě jen pro ně daný předmět má citovou hodnotu… a tak rozebíráte… čistíte… obrušujete… natíráte… a zase to všechno pěkně skládáte dohromady. Do toho se vám pravidelně ozve vaše babička, abyste opravili něco v domě a při té příležitosti zavzpomínáte na svého dědu, který vás k tomuhle řemeslu přivedl.

Workshop Simulator je jednoduchý simulátor… takový kouzelník co mění staré věci v nové… ale bohužel příliš obsahu nenabízí. Příběh s rodinou je zajímavým zpestřením, ale naopak nutnost přepínat v kalendáři na druhý den je jen zbytečná mechanika ke zdání plynutí času. Chybí nám tu víc nástrojů, možnost aukce a vlastního prodeje… takhle je hra bohužel osekaná jen na přines… rozeber… očisti… natři… a zase slož do sebe.. a to je velká škoda.

Renovace

Renovace
7 10 0 1
Napsala: Petra Kotrbová
Napsala: Petra Kotrbová
7/10
Hodnocení iHrála na PC
Good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Recenze: Sniper Elite 5

Když se přemnoží havěť zvedající pravačku, má svět jen málo možností. Tou nejjistější je B. J. Blazkowicz, ovšem…