Recenze: Two Point Campus

Škola… jak já nenávidím školu… počkat! Co to sakra bylo… on umí kouzlit?! A… a… tamti byli v brnění? Ehm… klid… dýchej a neboj se. Tohle je přece Two Point Campus. Tady nejsi student, ale ředitel! Takže všechno bude dobrý, žádné učení, žádné referáty před nastoupenou třídou, žádná hlava v záchodě… Tady vládnu já! Muhahahahahahaha!

RECENZI SI BUDETE MOCI PUSTIT VE VIDEU, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME!

Pamatujete na budovatelskou strategii Two Point Hospital? Tak tohle je v podstatě to stejné. Jenom tady nestavíte nemocnici se specializovanými místnostmi pro léčení různých druhů nemocí, nýbrž vlastní univerzitu s vskutku nevšedními katedrami, které by vám mohli závidět i Bradavice. Na začátku každého školního roku otevřete nové studijní obory a nebo vylepšíte ty stávající za speciální body. K dispozici jsou tradičnější studijní zaměření jako je robotika, VR technologie nebo třeba vaření. No a pak můžete rozjet výuku těch méně tradičních. Protože být titulovaným kouzelníkem, klaunem nebo rytířem, vašim studentům uplatnění na trhu práce nejspíš nezajistí… ale kdo jste vy, abyste jim kecali do jejich životních rozhodnutí, obzvláště když se univerzitní kasa plní, že?

Zajistit kromě samotných oborů musíte i veškeré doprovodné zázemí! Toalety, koupelny, kolejní ubytování, odpočinkové místnosti pro zaměstnance i studenty… jednoduše všechno proto, aby si vaši svěřenci mohli naplno užívat studijního života! Ani po úspěšném zahájení semestru si samozřejmě nemůžete dát nohy nahoru a koukat jak všichni běhají z učebny do učebny. Je totiž potřeba dohlédnout na spokojenost studentů, plnit jejich přání a žádosti, přistavovat další místnosti a rozšiřovat kampus. Všechno tu funguje na základě celkem jednoduché rovnice. Spokojený student rovná se chytrý student a chytrý student rovná se peníze! Takže pořádejte večírky, filmová promítání, turnaje a soutěže, stavte kluby, přihoďte arkádové automaty, nějaký ten žvanec, lavičky a kytičky, a penízky se jen posypou!

Two Point Campus je klidná hra plná humoru, kterou si v pohodě užijí i víkendoví budovatelé! Jasně, studijních oborů mohlo být víc a pro veterány žánru budou některé funkce až moc osekané. Postavit tu nejšílenější univerzitu v dějinách vzdělávacího systému vám to ovšem nijak bránit nebude a jak už říkal Učitel národů… Škola hrou!

Škola hrou

Škola hrou
8 10 0 1
Napsala: Petra Kotrbová
Napsala: Petra Kotrbová
8/10
Hodnocení iHrála na PC
Very good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Recenze: Miitopia

Znáte ty dětské knížky, kam dosadíte své jméno, abyste pak byli za hrdinu? Tak to už znáte také…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME