Recenze: Loopmancer

Na Hromince o cyberpunk více? Pokud jste se ještě nenabažili dystopické sci-fi a chováte masochistickou lásku k roguelite žánru, Loopmancer vám přesně tohle může nabídnout. Jen od něj nečekejte nic víc. Na to má moc krátkou paměť a strašně málo času.

RECENZI SI BUDETE MOCI PUSTIT VE VIDEU, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME!

Úvod se přitom snaží zaujmout detektivní zápletkou, kde se prolíná tragická dopravní nehoda, zmizení několika osob a bujení organizovaného zločinu. Zbytečně… Forma vyprávění je plytká, příběh nezajímavý a důkazy slouží jen jako pozůstatek předchozího života. Kdykoliv totiž skončíte pod drnem, znovu se probouzíte v bytě a jdete celé kolečko znova. Mimochodem tu línou kočku hlaďte, vyplatí se to! Nicméně právě opakování je na hře nejzajímavější, protože dosažená vylepšení se přenášejí.

Z průměrného detektiva, co dá leda tak facku a trefí sotva almaru, se postupně stává elitní komando jednoho muže, které vymlátí kancelářskou budovu a ještě si udělá promo pánskému krejčovství. Neustálé vylepšování schopností a nástupy rozdílných protivníků vybízí k experimentování s bohatým arzenálem. Ať už vám sedne spíš rychlá akce nebo pomalý boj s fatálním dopadem, Loopmancer má po ruce vždy to správné nádobíčko.

I přes povedenou akci bohužel hra hra postrádá lepší gradaci. To se týká především bossů, jejichž potenciál je sice velký, ale reálně vás daleko víc ohrozí horda pěkně nakrknutých gangsterů. A podobně je na tom i design prostředí. Památná místa střídají sterilní prostředí bez nápadu a vy přemýšlíte, zda autorům došly spíš nápady nebo čas. Ten váš může být určitě využit i lépe. Jestli ovšem hledáte jen další průměrnou žánrovku zaměřenou na akci, Loopmancer vás neurazí… ale ani nenadchne.

Přetočit

Přetočit
6 10 0 1
Napsal: Lukáš Urban
Napsal: Lukáš Urban
6/10
Hodnocení iHrál na PC
Normal
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Recenze: Deadness

V Deadness ujíždíte z výzkumného zařízení plného nepovedených experimentů připoutáni k invalidnímu vozíku. Atmosféra by se dala krájet. O tu…
Více

Recenze: Hitman 3

Každá úroveň představuje mikrokosmos pravidel, událostí, překážek a příležitostí. Všechny je můžete hrát klidně desetkrát, aniž byste vyčerpali…
Více

Recenze: Pac-Man 99

Po Tetrisu a Super Mariovi je Pac-Man další slavnou sérií, která na Switchi dostala speciální multiplayerovou verzi. A…
Více

Recenze: The Quarry

Od vydání skvělého Until Dawn uběhla už pěkná řádka let a tak jsme s napětím čekali na další…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME