Recenze: Call of Duty: Vanguard multiplayer

Pokud si právě říkáte, že v hodinách dějepisu vám druhou světovou popisovali krapet jinak, nic si z toho nedělejte. Multiplayer Call of Duty: Vanguard realitu totiž nikdy neviděl… Teda možná viděl, ale záhy ji postavil ke zdi a střelil do hlavy, aby mu nekazila zábavu. A že jsme se bavili překvapivě dobře!

NA RECENZI SE MŮŽETE PODÍVAT VE VIDEU!

Pokud jste naposledy u téhle série nezapnuli multiplayer někdy v dobách legendární dvojky, zorientujete se tu během pár minut. Většina mechanik okolo výzbroje a vybavení byla osekaná na snadno uchopitelné minimum. Vyberete si kvér, ověsíte ho jako vánoční stromeček a zmalujete tak, že ho ani jeho vlastní návrhář nepozná. Do kapes strčíte pár granátů, nějaké to speciální udělátko a trojici více či méně užitečných perků. Pak už jenom vybrat trio klasických, do druhoválečných skinů převlečených, killstreaků a můžete vyrazit!

Jasně, rozbitých kombinací tu jako tradičně najdete hromadu a na cheatery taky sem tam narazíte. Oba týmy navíc z nějakého neznámého důvodu používají stejné modely postav a občas tak budete střílet do vlastních řad… Naštěstí to odnesou jen vaše zásoby munice. Místní mapy jsou navíc děravé jako cedník ještě před tím, než v nich hráči rozstřílejí všechny zničitelné prvky. Takový Das Hause se promění v kůlničku na dříví rychleji, než stačíte říct guten tag! Výsledkem jsou veškerou logiku a dobové reálie popírající jatka. Obzvláště na největších mapách pro čtyřicet osm hráčů se to řeže hlava nehlava! Tady jsme se slzou v oku zavzpomínali na zlaté časy mapy Crossfire z Call of Duty čtyři. Vyznavači komornějších přestřelek si zase můžou nastavit taktický nebo útočný režim pro menší počty hráčů. Jednoduše se tu najde něco pro každého, kdo potřebuje po těžkém dni na chvilku vypnout. Akorát ti zombíci se zrovna dvakrát nepovedli… I když o kooperativní apokalypsu se už letos stejně postarala konkurence, takže žádná velká škoda.

Multiplayer Call of Duty: Vanguard má bez debat své mouchy… Děje se v něm toho ale tolik, že stejně nebudete mít čas o nich přemýšlet déle, než do konce aktuálního killcamu! Tohle je zkrátka čistokrevná arkáda kde vládnou kolimátory se žlutými tečkami, výbušné tančíky na dálkové ovládání a headshoty ve skluzu… Berte, nebo nainstalujte Hell let Loose a jděte si hrát na vojáčky tam!

STARÁ ŠKOLA

STARÁ ŠKOLA
8 10 0 1
Napsal: Jan Kotrba
Napsal: Jan Kotrba
8/10
Hodnocení iHrál na PC
Very good
Total
0
Shares
1 comment
Napsat komentář
Related Posts
Více

Recenze: Scarlet Nexus

Nálepkou akční RPG dnes můžete označit nepřeberné množství titulů. Pokud se ale hra chce nějak odlišit, musí přijít…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME