Proesport – první pravidelné živé esportové přenosy v TV!

nba_playzone_big

Česká esportová scéna se rozšířila o dalšího výrazného hráče! Produkční skupina PROESPORT, známá především virtuálními závody Mercedes-Benz Virtual GP, přeřazuje v roce 2022 na vyšší rychlost! Už nepůjde jen o závody, ale o celou sportovní větev esportu. Vše se navíc bude vysílat i v televizi, v čele s titulním partnerem Big Shock! a s podporou značky Puma. Celý projekt byl oznámen v rámci vysílané tiskové konference s řadou zajímavých hostů.

Už nepůjde jen o okruhové závody. Po loňské úspěšné premiéře se plně rozjíždí také rallycross, a to na hře DiRT Rally 2.0. V turnaji se opět představí ti nejlepší čeští závodníci této drsné disciplíny, kde spolu jezdci rozhodně nejednají v rukavičkách! A samozřejmě nechybí spousta bláta. Big Shock! Rallycross začíná už v úterý 22. března.

Míč, koše a palubovka. A taky hodně potu… Ten je na Play Station 5 opravdu vidět! Přichází první česká esport liga v basketbalu! Dvanáct hráčů, herní režim MyTEAM a unikátní kombinace online utkání a studiových zápasů. Navíc vše v nádherném next-gen kabátku v parádní NBA 2K22. Navíc s komentátorem skutečného basketbalu! Od reality zkrátka k nerozeznání. Kvalifikace je v plném proudu a Big Shock! Basketbal startuje 12. dubna.

V létě přijde menší zvolnění, ale ne tempa! Jen v obtížnosti. Simulátory nahradí arkádově laděný ale neskutečně zábavný Wreckfest. Přichází totiž esport turnaj v opravdovém demolition derby. Tady netřeba volant ani pedály, stačí gamepad nebo klávesnice. Velké závody, kde o vítězi rozhoduje jen to, kdo na dráze zůstane jako poslední! V plánu je navíc pozvat do závodů speciální VIP hosty, kteří budou závodit přímo ze studia.

Tisková konference představila také nový ročník Škoda eRally Cup. Již tradiční a nejpopulárnější český turnaj v rallye nechybí v kalendáři ani letos. Závodit se bude opět ve hře DiRT Rally 2.0. Kdo si nejlépe poradí s asfaltem, šotolinou a možná i se sněhem? To všechno uvidíme již brzy.

A na závěr nemohlo chybět představení nového ročníku šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP. Virtuální závody se posunují stále dál a nejprestižnější československá série je tu. Loňský šampion Lukáš Podstata poodhalil své plány pro letošní rok a Martin Štefanko, světový elitní závodník, potvrdil svůj návrat do šampionátu. Jejich souboj bude tím hlavním tahákem. První závod startuje už v úterý 22. března, od 19:00 v italské Imole. Tak si to nenechte ujít!

Registrace:

Podobné příspěvky