Předehra: Arma Reforger

Další díl série Arma je tu. Není to však všemi očekávaný čtvrtý díl, nýbrž Arma Reforger. Namísto plnohodnotné novinky se nám skrze předběžný přístup vrací stará dobrá Arma: Cold War Assault v novém herním enginu Enfusion. Ten hodně sází na podporu modifikací. Balíčků od komunity tu lze díky tomu najít hromadu. Vše startuje výcvikovým centrem, po němž překvapivě nenásleduje původní kampaň. Tady píšete svá vlastní vyprávění v multiplayerových šarvátkách, které mají rozhodnout o osudu tohoto nádherného místa. Předtím než se ale vydáte na bojiště, si musíte vybrat stranu. Přítomné jsou na ostrově síly USA a Sovětského svazu…

PŘEDEHRU SI BUDETE MOCI PUSTIT VE VIDEU, KTERÉ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME!

Mapa je skutečně rozsáhlá, takže se celkem naběháte. Její jednotlivé části jsou naštěstí navrženy opravdu pěkně, takže času na cestách autem nebo při pochodových cvičeních litovat nebudete. Hráčů je tu dostatek, krom nich však narazíte také na boty, kterým se to dá slušně nandat, nesmíte si ale podobně jako my hrát na hrdinu. Bez taktického přístupu se tady jednoduše neobejdete. Její ignorace vám tak rychle zajistí váš vlastní černý pytel. Kvůli vysoké realističnosti totiž stačí jedna zbloudilá kulka a končíte… A nebo vás na onen svět pošlou nejrůznější bugy a technické problémy, se kterými na téhle testovací střelnici ale tak nějak počítá.

Arma Reforger je už v předběžném přístupu dobrou vojenskou simulací, která vás za žádných okolností nešetří. Jasně, je na ní vidět, že bitva teprve začala a vítězství je stále ještě v nedohlednu. Pokud hledáte vyladěnější zážitek, klidně s narukováním počkejte. Jestli ovšem patříte mezi fandy této české značky, na nějaké ty bugy jste pravděpodobně zvyklí, takže se můžete směle vrhnout do boje!

Bitva odstartovala

Bitva odstartovala
75 100 0 1
Napsal: Ondřej Zeman
Napsal: Ondřej Zeman
75/100
Těšíngmetr iHrál na PC
Very good
Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
Více

Předehra: Rustler

Jak by asi vypadal středověk, kdyby se nebral tak úplně vážně? Byli by rytíři skutečně tak chrabří? Došel…
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME