Vše o novém vysílacím čase

Od března se premiéra RE-PLAY po 10 letech přesouvá na všední den, konkrétně na pondělí ve 23.20! Hned na začátek bychom chtěli objasnit jednu věc… Rozhodně nás tam Prima Cool neposlala na hanbu. O tenhle vysílací čas jsme dlouho bojovali a hodně si od něj slibujeme. Chápeme, že ne všichni z něj nebudou nadšení. Pro ty z vás, kteří musí chodit spát dřív, je tu stále repríza. Ta se nově přesouvá na sobotu v 11.05! A pokud se vám nechce tak dlouho čekat, je tu pro vás ještě středeční archiv!

Proč zrovna tenhle vysílací čas? Divili byste se, kolik v tuhle dobu kouká na televizi lidí. Podle dostupných čísel jde o dvojnásobek toho, co v našem současném vysílacím čase, a to opravdu není něco, nad čím by se dalo mávnout rukou. Zároveň během něj nebude muset RE-PLAY soupeřit s takovým množstvím jiných pořadů, což taktéž není na škodu. Naše cílová skupina je v touhle dobou taktéž ještě převážně vzhůru a jako bonus s ní přichází také pevný vysílací čas! Pro jistotu jsme si pro vás ještě připravili několik odpovědí na nejfrekventovanější otázky, které se nám na našich sociálních sítích sešly:

 1. Jaká je vaše cílová skupina?
  Naše cílová skupina jsou lidé ve věku 20-40 let.
 2. Zajímalo by mě, kdo z pracujících a studentů je v tuhle dobu ještě vzhůru. Všichni musí ráno vstávat a tak se na vás nikdo nebude dívat!
  Věřte, že je jich více, než si myslíte. Osobně víme o spoustě případů, kdy lidé, i když ráno vstávají, nechodí spát dříve jak o půlnoci.
 3. Proč tak pozdě? Proč ne třeba ve 20.00?
  Protože ve 20.00 bychom byli proti těžkým vahám a hlavním programům ostatních televizí, a to nechceme. Zároveň herní pořad není pro tak širokou cílovku, abychom udělali v tomto vysílacím čase odpovídající čísla.
 4. Takhle vás do půl roku zruší!
  Podle některých sledujících by se tak mělo dít každý půl rok a stále jsme tady. Pokud by se ovšem náhodou vyplnily černé scénáře týkající se sledovanosti, tak se pouze přesuneme na jiný vysílací čas.
 5. Jak to bude se soutěžemi?
  Soutěžit budou diváci moct od pondělní půlnoci do té sobotní. Což znamená, že při sledování středečního archivu a sobotní reprízy se divák bude moci ještě soutěže zúčastnit. To dosud nebylo možné. Soutěže navíc budeme zveřejňovat i zde na webu a na našich sociálních sítích, takže o ně rozhodně nepřijdete.
 6. Dříve jsme na některé recenze čekali třeba týden od data vydání recenzované hry. Takhle to bude i déle, když se budeme chtít dívat tak jak jsme zvyklí, tedy v sobotu dopoledne.
  Nově se snažíme u větších her, u kterých by se stalo, že recenze v pořadu vyjde o mnohem později, než je datum vydání hry, vydat jejich recenzi na webu a navíc je tu stále archiv!

Napadává vás ještě další otázky, na které byste rádi znali odpověď? Neváhejte je položit v komentářích! Rádi na ně odpovíme.

Total
0
Shares
Napsat komentář
Related Posts
VYSÍLÁME!
PRÁVĚ NEVYSÍLÁME